Arkadaş olarak ekle Sohbet Başlat Mesaj Gönder Arakadaşlıktan Çıkar

Sunset Sunset

Gold Üyelik

UMT Uluslararası Taşımacılık A.Ş.

Yetkili Kişi: Murat Şen / Mail: cargo@umtlogistic.com / Gsm: +90 542 501 59 60 Havayolu: operation@umtlogistic.com / Gsm: +90 545 357 34 86 Proje Geliştirme Müdürü: project@umtlogistic.com +90 544 972 20 80

Telefon: +90 212 665 30 38

Gsm:

E-Posta: cargo@umtlogistic.com

Adres: Nuri Paşa Mah., 10. Sokak No:53A Zeytinburnu/TÜRKİYE

İl / ilçe: İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Web Sitesi: www.umtlogistic.com

 

UMT Uluslararası Taşımacılık A.Ş. TANITIM AFİŞİ

 

 

UMT Uluslararası Taşımacılık A.Ş. TANITIM YAZISI

 

Anasayfa Kurumsal

KURUMSAL
HAKKIMIZDA
UMT Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliğine (IATA) üye olmakla birlikte Türk Hava Yolları’nın Yetkili Acentasıdır.

Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) düzenleme sertifikasına sahip olan şirketimiz İstanbul’dan yurtdışına nümuneler göndermekte, ekspress/kurye taşımacılığı ve mikro ihracat yapmaktadır.

Müşterilerin yüklerinin kabulu, depolanması, elleçlenmesi, ayrıştırma, barkodlama, geçici olarak depolarda tutulması için şirketimizin İstanbul’da donanımlı alt yapıya sahip antrepoları bulunmaktadır.

IATA üyesi olması UMT’nin bütün hava yolları ile uluslararası hava taşımacılığı yapabilmesi imkanı tanımaktadır. Şirketimiz müşterilerimize taşımacılığın yanı sıra Avrupa ülkeleri, Birleşik Devletler Topluluğu (Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Beyaz Rusya vb.) ülkelerinde gümrükleme, ithalat ihracat hizmetleri de sunmaktadır.

Türkiye’nin istenilen şehrinden yükleri alarak dünyanın istenilen noktasına sevk etmekteyiz. Aynı zamanda dünyanın çoğu ülkesinden Türkiye, Rusya, Azerbaycan vb. ülkelere de yükler taşımaktayız.

10 yıldan fazla süredir sektörde kalıcı çözümler üreten şirketimiz, hava yolu taşımacılık hizmetlerinin dışında karayolu ve deniz yolu taşımacılık ihtiyaçları içinde çözüm üretmektedir.

Dünyanın farklı bölgelerine zamanında ve sorunsuz teslimat avantajları ile taşımacılık hizmeti sunan şirketimizin, ülkemizde merkez ofisi olmasının yanı sıra Rusya’nın Moskova, Pyatigorsk, Kazan kentlerinde, Almanya’nın Köln, Azerbaycan’ın Bakü, Kazakistan’ın Almatı, Kırgızistan’nın Bişkek şehrinde ofisleri, deposu, şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır.

Uluslararası taşımacılık işlemlerine yer veren profesyonel kadromuz, ürün ya da malzemelerin güvenlilik ilkesi ile taşınmasının yanında, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasına özen göstererek, hizmet ağını genişletme hedefindedir.

Aynı zamanda tehlikeli maddeler, medikal ve bozulabilir ürünler, cenaze taşımacılığı işlemleri için de hizmet sunan deneyimli kadromuz ile birlikte, yurtiçi ve yurt dışı teslimat seçeneklerini uzman ekibimizle sürdürmekteyiz.

Gerçek anlamda kaliteli hizmet sunma hedefinde olan şirketimiz, ithalat ve ihracatlar için sunduğu UMT hava kargo taşımacılığı hizmetlerinde, müşterilerimizin mutlu olmasına özen göstermektedir.
Kargo taşımacılık personellerimizden, yönetim ekibimize kadar tüm kadromuzun özen gösterdiği müşteri memnuniyeti, hizmet ağımızın daha da genişlemesine neden olmaktadır.

UMT Uluslararası Taşımacılık A.Ş. ÇALIŞTIĞI ÜLKELER VE İLLER