NAKLİYE KURULUŞU ÜYELİĞİ

Firmanızın iş akış süreçlerini kolaylaştırmak, yeni müşteriler bulmak ve aracınızın yük planlamasını kolaylıkla yapabilmek için sistemimize üye olmalısınız. Yurt içi, uluslararası veya evden eve taşıma alanında faaliyet gösteriyorsanız bu alandan hemen üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Nakliye Rehberi'ni kullanmak güvenli ve oldukça kolaydır. Profil sayfanızdan firmanızla ilgili işlemleri yapabilir, rehbere kayıtlı diğer firmalarla iletişim kurarak işbirliği yapabilirsiniz. Üyelik aşamasında herhangi bir sorun yaşarsanız müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. Şimdi ilan vermeye başlayıp işlerinizi hızlandırmak istiyorsanız hemen üye olun.

 
 

ÜRETİCİ VE İTHALATÇI FİRMA ÜYELİĞİ

Yüklerinizin taşınması işlemlerini kolaylaştırmak ve yük planlamasını kolaylıkla yapabilmek için sistemimize üye olmalısınız. İhracat, ithalat, üretim, depolama veya benzer bir sektördeyseniz ve yükünüzü taşıtacak uygun maliyetli güvenilir bir firma arıyorsanız hemen üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Nakliye Rehberi'ni kullanmak güvenli ve oldukça kolaydır. Profil sayfanızdan firmanızla ilgili işlemleri yapabilir, rehbere kayıtlı diğer firmalarla iletişim kurarak işbirliği yapabilirsiniz. Üyelik aşamasında yardıma ihtiyacınız olursa müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. Şimdi ilan vermeye başlayıp işlerinizi hızlandırmak istiyorsanız hemen üye olun.

 
 

PERSONEL (CV) İLAN FORMU

 Nakliye sektöründe iş arıyorsanız kişisel bilgilerinizi bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Nakliye Rehberi'ni kullanmak güvenli ve oldukça kolaydır. Üyelik ve ilan verme aşamalarında herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. Şimdi ilan vererek firmalardan teklif almaya başlayın.

 
 
ANLAŞMALI SEKTÖREL KURULUŞLAR ÜYELİĞİ

(Lastik-Çekici-Branda-Dorse-Akaryakıt-Sigorta-Yedek parça Üretici ve İthalatçı Kuruluşları )

 
  TIR PAZARI ÜYELİK FORMU

(İkinci El Kamyon-Çekici -Dorse-Kamyonet Satışı Yapan Kuruluşlar )

 
 

 

 

NAKLİYEREHBERİM NASIL ÇALIŞIR

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇAĞRI MERKEZİ:

+90 850 22 608 22

WHATSAPP:

+90 505 993 91 34

info@nakliyerehberim.com.tr