nakliyerehberim niçin dunya sitesi

 

 

TÜRKİYE'NİN İLK DÜNYA ÇAPINDA Kİ MUHTEŞEM PROJESİ

nakliyerehberim Nedir?

nakliyerehberim (www.nakliyerehberim.com), yurtiçi yurtdışı taşımalarının ve tüm nakliye sektörünün aktörlerinin işlemlerini  ve iletişimlerini sağlayan dünyanın en gelişmiş nakliye online platformudur. Ve Dünya da ilk olma özelliklerine sahip sitemiz yayın hayatına  2002 yılında nakliyerehberim bilişim sistemlerii san tic ltd firması tarafından başlatılmıştır. Nakliye Sektöründe  köklü değişim hamlesi sağlayan nakliyerehberim 2013 yılında tüm hedeflerine ulaşmış ve dunyanın 70 ülkesinin haberdar oldugu bir paltforma dönüşmüştür.

 

Türkiye ve Dünyadaki tüm Uçak Gemi Tren Tırl'arın  Yurtiçindeki Kamyon Tır ve tüm nakliye araçlarını sistem katılımları  sayesinde bir havuzda toplayarak tüm sektörün birbirlerinin çalışmalarını görmelerini sağlayarak  ,Bu sayesinde  yarattığı verimlilik ve maliyet avantajının çevreye, ülkeye, sektöre ne kadar katkı sağlayabileceğini göstermiştir. 

nakliyerehberim, bir tarafta bireysel girişimci kamyoncu esnafını Türkiye’nin en büyük, en efektif ve son teknolojileri kullanan filosu haline getirirken, diğer tarafta da Türkiye ekonomisininin dinamiği sayılan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere bu kaynaktan faydalanma imkanı sağlıyor. Sisteme üye olan nakliyeciler iş fırsatlarına mobil kanallar üzerinden doğru zamanda ve doğru yerde hızla ulaşıp iş sürekliliğine kavuşurken; yük sahipleri de her an takip edilebilir sigortalı nakliye hizmetlerini ilave bedel ödemeden, piyasa fiyatlarında ve pratik bir şekilde alıyor. 

 

Türkiye’de taşımacılık sektöründe bir ilk...

 nakliyerehberim, kendi geliştirdiği yazılım ve teknolojilerle; yük ve araç, konumuna, yönüne, özellik ve tercihlerine bağlı şekilde optimize edilerek eşleştirilir, araçların fazladan yol yapması, beklemesi, en uygun işi bulabilmek için aracılara ihtiyaç duyması gibi verimsizlikler ortadan kaldırılır. Mobil teknolojiler sayesinde, nakliyeci yoldayken bir sonraki işini planlayabilmesi, kolaylıkla iş imkanlarına ulaşabilmesi hız ve maliyet avantajı yaratır. 

 Sadece nakliye platformu değil, Disiplinide sağlar

 

 

 

nakliyerehberim, 10 yılın sonunda sağladığı disiplin sayesinde sevkiyat talebinize anında nakliyeci üye firmaları tarafından  teklif verdirmesini sağlar, sistem sayesinde Yüke uygun aracı buldurur, taşıma süresince sistem üzerinden nakliyeci üyelerimiz takip sistemleri sayesinde takip etmenizi sağlar ve istediğiniz adrese Yükünüzün uygun navlun  hızlı sevkiyat ve kaliteli servis verdirmesini sağlayan online alt yapıyı harekete geçirir.  En Önemlisi her yüklemenizde Türkiye'de ilk defa arada ki kimse olmaksızın orjinal nakliyeci ve yük veren kuruluşları  birbirleri ile tanıştırır ve birinci elden sorumluluk sağlanır. Tüm yükleriniz üye nakliyeciler tarafından yapılan  taşıyıcı sorumluluk sigortası kapsamında taşınır. 

 Maliyet avantajı

nakliyerehberim, deneyim, birinci elden yük boş araç ve bilgiye anında ulaştırma gücü ve imkanlarını paylaştığı kamyoncu esnafı ile aranızdaki ilave maliyet yaratan tüm aracıları ortadan kaldırır. Kamyonların sürekli hareket etmelerini sağlayacak iş fırsatlarının bilgisini vererek  zaman ve paradan tasarruf sağlar. Sağladığı tasarrufu maliyet avantajı olarak sunar.

   

 

 Dilediğiniz an, taşıma maliyeti bilgisi...

www.nakliyerehberim.com'a üye olduğunuzda dilediğiniz an, yükünüzün nereden nereye, ne kadara taşınabileceğini öğrenebilir, size gelen teklifi uygun bulmanız durumunda satın alabilirsiniz.

 Üyeliği hiçbir şart veya koşul içermeyen nakliyerehberim.com nakliye  platrormundan taşımacılık hizmetinizi organize etmek size hiçbir şey kaybettirmez ama firmanıza, kamyoncu esnafına, çevrenize ve de ülke ekonomisine kazanma fırsatı yaratabilirsiniz.

 

   

Geriye Dönüş araçları

Sistem sayesinde dönüş araçlarını takip edebilir ve uygun nakliye fiyatlarına anında erişebilirsiniz.

Yükünüzü taşıyan aracı sistem sayesinde 7x24 takip edebilir, müşterilerinize sevkiyat zamanınızı bildirebilirsiniz. Firmanıza ait sevkiyatlar ile ilgili tüm bilgilere anlık olarak www.nakliyerehberim.com sayfası üzerinden kendi kullanıcı adınız ile erişebilirsiniz.

 Çevremize ve yaşam koşullarımızı iyileştirmeye katkı

Sera gazlarının enerji sektöründen sonra en önde gelen kaynaklarından birisi olan ulaştırma sektöründeki CO2 salınımının %88,7’si kara yolu taşımacılığından kaynaklanmaktadır. Kara yolu ile ortaya çıkan salınım doğaya 1,5 milyar ağacın kazandırılması ile ancak sıfırlanabilir. Verimsiz çalışma sadece maliyetleri yükseltmekle kalmayıp aynı miktardaki yükün daha fazla araç, daha fazla yakıt, daha fazla trafik ve daha fazla çevre kirliliği ile taşınmasına neden olmaktadır.

nakliyerehberim ile yapılacak her taşımada yaşam konforumuzu çok etkileyen trafik ve çevre kirliliğine karşı bir adım daha atılmış olacak. Boş hareketlerin azalması ve eski araçların yenilenmesi sayesinde çevresel sürdürülebilirliğe büyük katkısı olan bu proje ile her yıl 10 milyon ağaca eş değer bir salınımı ortadan kaldırma fırsatı doğacaktır.

nakliyerehberim hizmelerimiz

nakliyerehberim uyelerimizin tamamına yakınını  sanalda daha etkili ve kurumsal gözükmelerini sağlamak amacıyla internet sitelerini reklam bannerlerını , tanıtım afişlerini ve 3 boyutlu logolarını yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. örnek vermek gerekirse nakliyerehberim şuan birçok nakliye araçlarının üzerinde ki logoların tasarlayıcı sı ve uygulayıcısı konumundadır

nakliyerehberim.com

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     
 
     
 
     
 
     
 
 

 

   

 

 

 

 

Uyelik Çeşitleri

Nakliyerehberim Üyelikleri Üç Aşamadan Oluşmaktadır. Birinci Adım , İkinci Adım ve Üçüncü Adım Şeklinde Üyelikler Verilir. Üyeliklerin Kısaca Tanımı Aşağıdadır;.

Detaylar

Utikad Üyelerine Aşagıdaki liste fiyatları üzerinden anşalma gereği 50% indirim yapılacaktır.
Ayrıca bu indirimler tarafımızdan tasarlanacak Android site reklam , banner , afiş ,logolar ve Mobil uygulamalarıda kapsamaktadır.

 • First

   

  Fabrika YüküGöremez

  Nakliyeci YüküGörebilir

  Kapalı SistemAçık

  ReklamYOK

 • Silver

   

  Fabrika YüküGöremez

  Nakliyeci YüküGörebilir

  Kapalı SistemAçık

  ReklamVar

 • Gold

   

  Fabrika Yükü Görebilir

  TasarımLogo, Site var

  Kapalı SistemAçık

  ReklamVar

Bize Ulaşın

Üyelik için Aşağıdaki kısa formu doldurup , Türkiye'nin ve Dünya'nın En Büyük Nakliye sitesinde yerinizi alabilirsiniz.
İlginize Tesekkür ederiz.

 

Not Bırakın Biz Arayalım !

FLORYA , İSTANBUL , TÜRKİYE.
ÇAĞRI MERKEZİ: (+90) 850 22 608 22,
WHATSAPP: (+90) 505 993 91 34
 • image
 • image
 • image

COPYRIGHT © 2003-2016 NAKLİYEREHBERİM GROUP İNC. DESIGN: nakliyerehberim