Yolda mı Kaldınız...? Acil Servis!

0 541 543 65 61

Araç Taşıma

Services

Özmal Araçlarla Hizmet

Yıldız Oto özmal araç ile otomobil taşıma sektöründe de hizmet vermektedir. Mevcut filomuzda Mercedes, Renault çekiciler ile Lohr, Freuhauf marka dorseler bulunmaktadır.

Hizmet Ağımız

Limanlar, gümrüklü sahalar, üretim tesisleri ve otomotiv bayileri arasında ayrıca kazlalı araclar ve kişilere ait araçların ,yurtiçinde taşımacılık hizmeti vermektedir.

Güvenli Taşımacılık

Yıldız oto , pahalı ve lüks araçların taşınmasında tüm lojistik faaliyetlerinin her adımı için riskleri minimize edecek sigorta çeşitlerini, en düşük sigorta maliyetleriyle müşterilerine sunar.

Önemli olan yerine sağlam ulaştırmak

Ne kadar mükemmel otomobil üretirseniz üretin, müşteriye aynı şekilde teslim edemediğiniz sürece bunun bir önemi yoktur anlayışı her zaman bizde on plandadır. o nedenle yükleme işlemleri deneyimli ve profesyonel ekiplerimizce büyük bir özenle yerine getirilmektedir.

Bizimle Asla Yolda Kalmazsınız!

Tüm araç çeşitlerimiz için kurtarıcılarımız mevcut olup, sadece aracın nerede kaldığı ile ilgili olarak bizlere ulaşıldıgında , anında aracın bulunduğu yere intikal edilir, ve hızla taşınma işlemleri başlatılır. Bir telefon etmeniz yeterlidir.

İSTA TİSTİKLER

Bu istatikler bu işi ne kadar vizyonlu ve marka olmaya yönelik yaptıgımızın bir ıspatı olarak sizlerle paylaşmaktayız. Önmeli olan sonuçtur.

27

Özmal Araç Filosu

39

Personel

3050

Tamamlanan Çalışma

2900

Mutlu Müşteri

Deterge Image