Arkadaş olarak ekle Sohbet Başlat Mesaj Gönder Arakadaşlıktan Çıkar

Sunset Sunset

Gold Üyelik

ASİL TRANSPORT CO.

Yetkili Kişi: Armağan Şahin

Telefon: +90 850 441 27 45

Gsm: +90 537 336 59 82

E-Posta: istanbul@asiltrans.eu

Adres: Mah. Eski Edirne Cad. No:142 Eyüpsultan /İstanbul/Türkiye / İstanbul

İl / ilçe: İSTANBUL / EYÜPSULTAN

Web Sitesi: www.asiltrans.eu

 

ASİL TRANSPORT CO. TANITIM AFİŞİ

 

 

ASİL TRANSPORT CO. TANITIM YAZISI

 

1995 yılında Uluslararası Nakliye sektöründe kendi varlığı olan 15 aracı ile Türkiye-Yunanistan arasında hizmet vermeye başlayan Asil Tansport, dünya ticaretinin globalleşmesi ve ülkelerin sanayici ve dış ticarete yönelik girişimci bir yapıya kavuşması süreci ile birlikte uluslararası ticaretin sınırsız dünyasında taşımacılık sektöründeki saygın yerini hızla kazanmıştır. Asil Transport güçlü organizasyonu sayesinde taşıma süreçlerinin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerektiğinde üçüncü ülkelerde bile alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.
Asil Transport sürekli gelişmekte olan lojistik sektöründe müşterilerine, entegre lojistik hizmetler vermek amacıyla; hızlı, ekonomik ve daha kaliteli hizmetler sunmayı amaçlayarak önümüzdeki 5 yıl içerisinde Türkiyenin önde gelen lojistik hizmet veren kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.


Asil Transport olarak diğer hedeflerimiz ;

Kendi araç filosu ve depolarının, kapasite ve sayısını arttırarak geliştirmek.

Türkiye çapında lojistik dağıtım organizasyonunu güçlendirmek.

Karayolu taşımacılığının yanı sıra Deniz ve Hava taşıma hizmetlerini de müşterilerine eksiksiz sunmak.
İTHALAT

- İHRACAT
- DEPOLAMA
- MAL SİGORTASI
- DOOR TO DOOR TAŞIMA
- PROJE TAŞIMALARI
- ADRLİ (IMCO-YANICILI) TAŞIMALAR
- FUAR TAŞIMALARI
Asil Transport; Müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak, 2000’ li yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre yeniden yapılanmaktadır. Temel amacı bugün olduğu gibi, yarında müşteri ve çalışanlarını mutlu kılmaktır.

Eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ile kalite sistem şartlarını en iyi, en verimli şekilde karşılayan Asil Transport, çalışanlarının eğitimine özen göstererek gerekli teknolojik desteği ile uygun çalışma ortamını sağlamaktır.Asil Transport olarak politikamız, müşteri taleplerini daima ön planda tutarak araştırmacı, değişimlere ayak uydurabilen, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını en önemli değerimiz haline getirerek, müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.Gelişen teknolojik olanaklarla, daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla asiltrans.com internet sitemizi yeniden yapılandırdık.

Artık sitemizden etkileşimli olarak ihtiyacınız olan hizmetin fiyatını hesaplayabileceksiniz. İhtiyacınızı tanımlayarak, komple tır ve parsiyel fiyatlarımızı hesaplatabilir ya da özel fiyat teklifi için bizi bilgilendirebilirsiniz.

Ayrıca düzenli olarak hazırlayacağımız e-bülten üye mail adreslerine postalanacaktır. Bültenlerdeki amacımız, sizi sektör ve firmamızdaki yeniliklerden haberdar etmektir.

ASİL TRANSPORT CO. ÇALIŞTIĞI ÜLKELER VE İLLER