Arkadaş olarak ekle Sohbet Başlat Mesaj Gönder Arakadaşlıktan Çıkar

Sunset Sunset

Gold Üyelik

EYÜP LOJİSTİK ULUSLARARASI KARA VE DENİZ NAKLİYATI TİCARET A.Ş.

Yetkili Kişi:

Telefon: +90 342 337 13 13

Gsm:

E-Posta: info@eyup.com.tr

Adres: 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1 NOLU CADDE NO 15 BAŞPINAR GAZİANTEP

İl / ilçe: GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL

Web Sitesi: www.eyup.com.tr/

 

EYÜP LOJİSTİK ULUSLARARASI KARA VE DENİZ NAKLİYATI TİCARET A.Ş. TANITIM AFİŞİ

 

 

EYÜP LOJİSTİK ULUSLARARASI KARA VE DENİZ NAKLİYATI TİCARET A.Ş. TANITIM YAZISI

 

ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

ÖZMAL ARAÇ - ÖZMAL ANTREPO - ÖZMAL DEPO

BALKAN ÜLKELERİ NAKLİYELERİ
BULGARİSTAN NAKLİYE - ROMANYA NAKLİYE -YUNANİSTAN NAKLİYE - MAKEDONYA NAKLİYE - ARNAVUTLUK NAKLİYE - KOSOVA NAKLİYE - KARADAĞ NAKLİYE - SIRBİSTAN NAKLİYE - HIRVATİSTAN NAKLİYE - BOSNA HERSEK NAKLİYE - MACARİSTAN NAKLİYE -

AVRUPA ÜLKELERİ NAKLİYELERİ
POLONYA NAKLİYE -ÇEK CUMHURİYETİ NAKLİYE - AVUSTURYA NAKLİYE - ALMANYA NAKLİYE - HOLLANDA NAKLİYE - BELÇİKA NAKLİYE - İSVİÇRE NAKLİYE - FRANSA NAKLİYE - İNGİLTERE NAKLİYE - İRLANDA NAKLİYE - DANİMARKA NAKLİYE - İSVEÇ NAKLİYE - NORVEÇ NAKLİYE - FİNLANDİYA NAKLİYE

ORTADOĞU VE TÜRKİ CUMHURİYETLERİ
IRAK NAKLİYE - İRAN NAKLİYE - AZERBEYCAN NAKLİYE - GÜRCİSTAN NAKLİYE - ÖZBEKİSTAN NAKLİYE - TÜRKMENİSTAN NAKLİYE - KAZAKİSTAN NAKLİYE


KOMPLE YÜK TAŞIMACILIĞI
Eyüp Lojistik müşterilerine karayolu taşımacılığında ülke bazında komple hizmet vermektedir Ülke ayrımı olmadan tüm Avrupa ülkeleri ve Rusya bölgesinde yapılan taşımalar ile müşterilerimizin tek firma çözümü ile operasyonel maliyetleri düşürmekteyiz. Geniş bir coğrafyada çalışmak firmamızın sürekli esnek ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamaktadır.


PARSİYEL İHRACAT VE İTHALAT TAŞIMACILIĞI
Gaziantep-Adana ve Mersinden haftanın 2 günü düzenli çıkışlarımız ile 100 kg dan 10 tona kadar parsiyel yükler ekspres şekilde kapıdan kapıya teslim edilmektedir. Özellikle Gaziantep-Kahramanmaraş-Adana bölgesinden düzenli parsiyel çıkışlar bölgedeki ihracatçı firmaların satışlarına destek olmaktadır. Eyüp Lojistik ihracat belgesi veya organizasyonu olmayan kobiler için ürünün ihracatı ,yurt içi gümrüklenmesi , taşınması , yurt dışında gümrükleme ve dağıtım organizasyonunu yaparak tek fatura ile komple çözümler sunmaktadır.

İthalat parsiyelinde ise geniş araç filosunun desteği ile tüm Avrupadan toplama hizmeti verilmekte ve kapıdan kapıya teslim ile Türkiyenin her yerine ithal edilen ürünler teslim edilmektedir.Müşterilerimize EXW alınan ürünlerde depolama, elleçleme ve gümrükleme hizmetleri ile dış ticaret operasyonlarında tek fatura ile anahtar teslimi çözümler sunulmaktadır.

GABARİ (STANDART ÖLÇÜ DIŞI) VE AĞIR TONAJLITAŞIMALAR
Eyüp Lojistik uzunluk, en veya boyu standart dışı olan ve komple araca sığmayan taşımalarda veya ağır tonajlı yüklerde özel ekipmanları ve uzmanlığı ile müşterilerine taşıma hizmeti vermektedir.

ANTREPO VE DEPOLAMA
Gaziantepte 6.000 m2 antrepo ile müşterilerimizin ithalat işlemlerinde antrepo, 30.500 m2 alanda genel amaçlı serbest depolama hizmeti verilmektedir.

İstanbulda 25.000 m2 alanda müşterilerimize genel amaçlı depolama imkanı sunulmaktadır.


PROJE TAŞIMACILIĞI
Yüksek adette araç gerektiren ihracat ve ithalat taşımacılığında sınırlı bir zaman diliminde istenilen sayıda araç tahsisi ile müşterilerimizin projelerinin gerçekleştirilmesinde lojistik hizmeti sunulmaktadır. Özellikle zaman kısıtı olan büyük projelerde yüksek filo kapasitesi projenin zamanında gerçekleştirilmesinde anahtar rol oynamaktadır.3. ÜLKE TRANSİT TAŞIMACILIĞI
Avrupa ülkeleri ve Iraka transit taşıma hizmeti verilmektedir.

Ülke kısıtı olmadan bu taşımalarda müşterilerimizin transit ticaretlerindede lojistik hizmeti verilmektedir. Eyüp Lojistik özellikle Irakın yeniden yapılandırılmasında Avrupadan yapılacak taşımalarda en önemli seçenek olarak öne çıkmaktadır.AVRUPA ÜLKELERİNDE DEPOLAMA VE GÜMRÜKLEME
Eyüp lojistik , müşterilerinin spesifik ihtiyaçları için yurt dışında yaygın partner , acentelik ilişkileri ile hızlı ve etkin depolama ve gümrükleme hizmeti verilmektedir. Müşterilerimizin ithalat operasyonlarında bilgi ağımız ile mevzuatın kolaylaştırılması ve müşterilerimizin iş yükünü hafifletmeyi hedefliyoruz.

KİRALIK DEPOLAR
Güvenlikli istenilen ebat ve ölçülerde kiralık depolar.

Depolar 24 saat güvenlik görevlisi tarafından beklenmektedir.

Toplamda 30.000 M2 olup istenilen ölçülerde talep edilebilir.

Kapı girişleri elektrikli otomatik kapıdır.HAKKIMIZDA


Eyüp Lojistikin temelleri ,1936 yılına, Ökkeş Bartıkın ilk aracını alması ile başladığı taşımacılığa dayanır.

Türkiyenin zor koşullarında yapılan dede mesleğinde bayrak 1956 yılında ikinci nesil Abdulkadir Bartıka devredilir. 1980lerin başına kadar Gaziantep – İstanbul arası taşıma yapan Abdulkadir Bartık, bu yıllarda Ticari Araç Yedek Parça Ticareti ve İhracatına başlayarak yeni bir sayfa açar. Üçüncü nesil Özcan Bartık ve Eyüp Bartık bayrağı devralır. Doğru ürünü doğru fiyatlarla müşterilerine tedarik etmeyi ilke edinen şirket kısa sürede piyasanın önemli oyuncularından biri haline gelir.

Yedek parça piyasasında paradigmanın değişmeye başladığı sıralarda firma 1996 yılında DAF – Tırsan Ticari Mallar Güneydoğu Anadolu distribütörlüğüne başlar. Müşteri odaklı satış politikaları ile Türkiye birincilikleri elde edilir. Bu dönem firmaya, lojistik sektörünü yakından tanıma fırsatı verir. Türkiyenin dış ticaret hacminin arttığı ve Gaziantepin Türkiye ortalamasından daha hızlı büyüdüğü bu yıllarda bölgede yüksek kalitede lojistik hizmetinin eksikliği 2001 yılında lojistik sektörüne yatırım kararı alınmasını sağlamıştır.

KRİZ YILINDA YAPILAN YATIRIM”LOJİSTİK”

Türkiyenin 2001 krizini yaşadığı yıl yapılan 20 araçlık ilk yatırım Eyüp Lojistikin uzun vadeli stratejisini ve sektöre olan inancımızı göstermektedir.

2003 yılında lojistik dışındaki tüm ticari faaliyetler tasfiye edilerek ana iş konusu olarak lojistik seçilmiş ve 5 yıllık fiziksel büyümeye yönelik bir plan yapılmıştır. Bu amaçla müşterilere daha yakın olabilmek ve daha hızlı servis verebilmek için onlara en yakın lokasyon olan organize sanayi bölgesinde 10.000 m2 alan, üzerine 1.500 m2 gümrüklü antrepo ve 1.200 m2 idari bina yatırımı yapılmıştır.

Stratejimizin temelinde işimize olan tutkumuz logomuzda kırmızı, bunu başarmanın yolu olan teknoloji ise, gri ile ifade edilmiştir. Vizyonunu “Avrupanın en iyi lojistik firması olmak” olarak belirleyen Eyüp Lojistik, hedefine ulaşmak için yaptığı yatırımlar ile 2004 yılında 40, 2005 yılında 60, 2006 yılında 127 araçlık bir filoya ulaşmıştır.

2005 yılında İstanbul Çatalcada gelecek yıllarda lojistik üssü olacak 73.000m2 olan yatırımı yapılmış ve aktarma ve depolama hizmetleri verilmeye başlanmıştır.

2008 yılında Adana şubesi faaliyete geçerek Gaziantepten İstanbula kurulan hatta bir halka daha tamamlanmıştır. 2008 yılında yapılan yatırım ile 227 çekici ve 250 treyler sayısına ulaşılmıştır.

Yatırımlarına devam eden firmamız yeni yatırımlarla araç filosunu 327 ye yükselterek sektördeki iddalı konumunu korumaktadır.

Eyüp Lojistik stratejik yatırımlarıyla araç yaşını 1 olarak tutmakta ve filosunu sürekli güçlendirmektedir.

Araç ve treyler yatırımlarımızın yanında 10.000m2 Gümrüklü 50.000m2 serbest depo yatırımımız tamamlanmıştır.


EYÜP LOJİSTİK ULUSLARARASI KARA VE DENİZ NAKLİYATI TİCARET A.Ş. ÇALIŞTIĞI ÜLKELER VE İLLER