Üyelik Sözleşmesi

 

KULLANIM ŞARTLARI

GÜNCELLEME TARİHİ : 01.01.2009

 
 
GENEL KULLANIM ŞARTLARI
Lütfen bu siteyi ziyaret etmeden, siteye kaydolmadan ve/veya siteyi kullanmadan önce mevcut genel şartlar ve uyarılar (yasal referanslar, gizlilik, tarifeler) hakkında bilgi edinin. Ayrıca bu belgeleri yazdırmak ve/veya sabit diskinize ya da başka bir ortama kopyalamak isteyebilirsiniz.


MADDE 1: GENEL HÜKÜMLER
Mevcut genel koşullarla amaçlanan, NAKLİYEREHBERİM’ ın ve bu sitenin kullanıcılarının haklarını, yükümlülüklerini ve belirli sorumluluklarını tanımlamaktır.
Kullanıcı, siteyi ziyaret ederek, siteye çevrimiçi kayıt yaptırarak ve/veya bu sitenin sunduğu hizmetleri kullanarak mevcut genel şartlar ve uyarılar konusunda bilgisi olduğunu, onları anladığını ve kayıtsız şartsız onayladığını kabul etmiş sayılır.
Kullanıcı, internetin açık bir uluslararası ağ olduğunu ve yapısını ve özelliklerini iyi bildiğini belirtir.NAKLİYEREHBERİM.com sitesi ve servisi, yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. NAKLİYEREHBERİM.com üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder. Bu koşula uygun olmadığı anlaşılan üyelikler, geçersiz kılınır. NAKLİYEREHBERİM.com üyeliği Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Böyle girişimlere bağlı sorunlardan NAKLİYEREHBERİM.com sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM. com’da her kullanıcı adı bir kere kullanılır. Üye olan herkes, kullanıcı adı ve şifresini korumakla yükümlüdür. Oluşabilecek kusurlu davranışlardan NAKLİYEREHBERİM.com sorumlu değildir. NAKLİYEREHBERİM. com’a üye olurken seçilen şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifrenin seçimi ve korunma sorumluluğu üyeye aittir. NAKLİYEREHBERİM.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM.com'da oluşturulan profiller tüm NAKLİYEREHBERİM.com ziyaretçilerine açıktır. Bu alanlarda özel bilgi vermemek, profiller 24 saat editörlerimizce kontrol edilse de, üyelerin sorumluluğundadır.
Kullanıcı suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.
Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.
NAKLİYEREHBERİM, doğrudan sistemde bulunan kullanıcılara ya da onların e-posta adreslerine, ticari ya da reklam amaçlı istek dışı mesaj gönderilmesi, üyelerin bu amaçla başka bir web sitesine yönlendirilmesi ve sitedeki interaktif alanların bu şekilde illegal ve yetki dışında kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.
Üyeleri korumak için tedbir amacıyla NAKLİYEREHBERİM, bir üyenin diğer üyelere göndereceği mesajları kısıtlama hakkını saklı tutmaktadır.
NAKLİYEREHBERİM.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
Teknik aksaklıklardan dolayı NAKLİYEREHBERİM.com'da hata ya da kesinti olabilir. NAKLİYEREHBERİM.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir. NAKLİYEREHBERİM.com, telefon ve network ağı, çevrimiçi sistemler, servis sağlayıcıları, bilgisayar teçhizatı ve yazılımları, İnternet trafiğindeki tıkanıklık, üyelere veya herhangi bir kişiye zarar verecek yazılımlar yüklemek gibi teknik konulardan doğan aksaklıklardan sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM.com, üyeler ve üyeler arasındaki iletişimle ilgili herhangi bir hata, ihmal, kesinti, silinme, bozulma, işlem veya iletimde gecikme ya da iletişim ağı başarısızlığından sorumlu değildir.


MADDE 2: HİZMET TANIMI
NAKLİYEREHBERİM tarafından bu internet sitesi aracılığıyla sunulan hizmetler üyelerin site üzerinden
Yurtiçi ve Yurtdışı Karayolu taşımaları, Havayolu taşımaları, Denizyolu taşımaları, Demiryolu taşımaları, Depo, Antrepo, Gümrük Müşavirliği hizmetleri için hizmet talep bildirimi, hizmet sunum bildirimi, boş araç bildirimi, yük bildirimi, yapabildikleri, aynı zamanda rehber görevini gördüğü, bu sektöre tedarikçi görevi üstlenen üye firmalarında ürünlerini tanıtabildiği, tüm üyelerin site üzerinden reklam verebildiği, diğer firmaların ürünlerini ve firmalarını tanıtabildikleri Nakliyat ile ilgili diğer ücretsiz yada ücretli hizmetlerin danışmanlığıdır.
NAKLİYEREHBERİM herhangi bir zamanda, bir yâda daha fazla yeni hizmet sunma hakkını saklı tutar.


MADDE 3: HİZMETLERE ERİŞİM YÖNTEMLERİ
Kullanıcı site içindeki danışmanlık hizmetlerine yalnızca çevrimiçi formla kayıt yaptırdığı ve kayıt NAKLİYEREHBERİM tarafından kabul edildiği zaman erişebilir. NAKLİYEREHBERİM makul bir süre içinde uygun herhangi bir yöntemle (e-posta, ekran mesajı vs.) kaydının kabul edilip edilmediği konusunda kullanıcıyı bilgilendirir. Kabul edildiyse, bir kullanıcı adı ve şifre girerek hizmete erişim sağlanacaktır.
Kayıt sırasında kullanıcı adı, kullanıcıya uygun herhangi bir yöntemle iletilir (özellikle ekranda görüntülenerek) ve şifre kullanıcı tarafından seçilebilir.
Bu bağlantı ile kullanıcı şunları taahhüt eder:
- Kayıt sırasında tam ve doğru bilgileri vermek ve bunları gerektiği zaman düzeltmek;
- Şifrenin gizliliğini korumak, üçüncü şahısların şifreyi doğrudan ya da dolaylı olarak öğrenmesini ve kullanmasını engellemek için tüm gerekenleri yapmak
- Kaybolma, hırsızlık ya da bundan doğabilecek kötüye kullanma durumlarında hemen şifreyi değiştirmek.
- Erişim yöntemlerini izlemek ve bundan doğan kaybolma, hırsızlık veya kötüye kullanma durumlarında bile bu yöntemlerin kullanımının tüm sorumluluğunu almak
- Kullanıcı uygun görürse hesabının tamamen bloke edilmesi için NAKLİYEREHBERİM ile temasa geçebilir
- En az 6 karakterden oluşan şifresini her üç ayda bir değiştirmek
- Üçüncü şahıslar tarafından kolayca tahmin edilebilecek bir şifre seçmemek (doğum tarihi, ad, aileden veya şirketten bir kişinin adı vs.)
- Erişim yöntemleri olarak kullanılacak kullanıcı adı ve şifrenin kendisi veya yetki verdiği bir kişi olmak üzere yalnızca tek kişi tarafından kullanılmasını sağlamak.
- Kullanıcı, kaydını ilk kez yaptırırken girdiği detayları, yukarıda belirtilen ilkelere uygun olarak, dilediği zaman değiştirebilir.
Kayıtlı bir kullanıcı, hizmeti kendi adına kullanmak üzere başka bir kişiye yetki vermekte özgürdür. Kayıtlı kullanıcı, varsa, atadığı yetkili kişiye, mevcut genel şartlar çerçevesinde üstlendiği tüm sorumluluklarını bildirmeyi ve o kişinin bu sorumluluklara uygun davranmasını sağlamayı taahhüt eder. Hizmetin yetkili bir kullanıcı tarafından kullanılmasıyla doğrudan ya da dolaylı olarak ortaya çıkan sonuçlardan bütünüyle kayıtlı kullanıcı sorumludur.
Kullanıcı, aynı kullanıcı adı ve şifreyle başka bir bilgisayarda bir oturum açılmışsa,
NAKLİYEREHBERİM herhangi bir neden göstermeksizin, bir kayıt başvurusunu reddetme, bir kullanıcıya erişimi reddetme ya da herhangi bir yükümlülüğünü yerine getirmeyen bir kullanıcıyı hizmetten çıkarma hakkını saklı tutar. Gereken hallerde, bunu kullanıcıya uygun araçlarla bildirecektir (e-posta, ekran mesajı, vb.).
 

MADDE 4: HİZMETİN KULLANIMI İLE İLGİLİ ŞARTLAR
Kullanıcı, hizmeti sitede bulunan mevcut genel şartlara ve uyarılara veya referanslara uygun olarak sorumlu bir şekilde kullanacaktır. Özellikle, şunları taahhüt eder:

- Sistemin düzgün işlemesini sağlamaya dikkat ederek hizmeti kullanmak ve düzenli olarak genel şartlara danışmak
- Hizmeti yalnızca kendi dahili ihtiyaçları için kullanmak ve ticari ya da başka bir şekilde, doğrudan veya dolaylı olarak hizmetten fayda sağlamamak
- Siteye erişim ve onu kullanım için gereken donanım ve yazılımı kendi giderlerinden tedarik etmek
- Hizmetin arıza yapması ya da kullanımda hata olması durumunda bunu, teknik olarak yetkin olduğu için sorunu mümkün olan en hızlı sürede düzeltecek makul ölçütler uygulayacak olan NAKLİYEREHBERİM’ a bildirmek
- Kullandığı donanımına yeni anti virüs yazılımları yüklemek.
NAKLİYEREHBERİM tek taraflı olarak bir kaydı, kalan krediyi iade etmeden ve haber vermeden iptal etme hakkını saklı tutar
Üyelik

Profil kabul şartları: Üye olmak isteyen bir kullanıcının profilinin kabul edilmesi, aşağıdaki şartların yerine getirilmesine bağlıdır.
Profillerde firmalar farklı diller kullanabilirler.
Profillerde herhangi bir siyasi görüşün, dinin vb. propagandasını yapılamaz.
NAKLİYEREHBERİM.com’a üye olurken verilen e-posta adreslerinin üyeye ait ve aktif e-posta adresi olma zorunluluğu vardır. Üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme üye olurken verilen e-posta adresleri esas alınır ve bu adres kullanılır. NAKLİYEREHBERİM.com verilen e-postanın doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Yanlış ve yalan beyan edilen e-postalardan oluşabilecek hatalardan NAKLİYEREHBERİM.com sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM.com’a üye olunması durumunda, doldurulan formda verilen bilgilerin hatalı ve noksan olmasından dolayı ortaya çıkabilecek durumlarda, sorumluluğun üyede olduğunu, üye peşinen kabul eder.
NAKLİYEREHBERİM.com’a üye olurken oluşabilecek aksaklıklardan, bankalarla yaşanabilinecek problemlerden NAKLİYEREHBERİM.com sorumlu değildir.

 

MADDE 5: KULLANIM DÜZENLEMELERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ VE HİZMETİN ASKIYA ALINMASI
NAKLİYEREHBERİM, hizmetin işlemesinde gelişme veya genişleme yapmak ya da sadece bakımını sağlamak amacıyla dilediği zaman tüm değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.
Bu amaçla hizmet, haber vermeden her gün 21:00 ve 08:00 saatleri arasında ve Pazar günleri tüm gün boyunca askıya alınabilir. Bu saatler herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Askıya alma durumunda kullanıcı uygun bir yöntemle (örneğin ekran mesajıyla) bilgilendirilecektir. Askıya alma geçici olacak, hizmetin mümkün olduğunca hızlı bir biçimde tekrar işlemesini sağlamak için NAKLİYEREHBERİM gereken her şeyi yapacaktır.
Sistemin hileli kullanımı ya da güvenilirliğine veya inanılırlığına zarar verecek şekilde kullanımı ya da amacı dışında kullanımı durumunda NAKLİYEREHBERİMK sözü geçen kullanıma son verme ve özellikle de hizmete erişimi askıya alma veya kesme konusunda, NAKLİYEREHBERİM’ ın her türlü tazminat talebi hakkı saklı kalmak kaydıyla, tüm önlemleri alma hakkına sahiptir.
 

MADDE 6: SORUMLULUK
Bu site kullanıcıya, standart evrakların yanı sıra genel ve/veya özel bilgiler sağlayabilir. Bu çeşitli belgeler ve veri örnekleri en iyi kaynaklardan derlenmiştir. Bununla birlikte, büyük bir suiistimal ya da kasti hata durumu hariç olmak üzere, NAKLİYEREHBERİM, bilgilerin bazı bölümlerindeki hatalardan veya eksikliklerden ya da kullanıcının bilgileri yorumlamasından veya kullanmasından sorumlu tutulamaz.
Bu site, üçüncü şahıslar tarafından yönetilen internet sitelerine linkler içerebilir. Bu linkler yalnızca kullanıcıya kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. NAKLİYEREHBERİM belirtilen siteler üzerinde kontrol sahibi değildir ve bu sitelerin içeriği ya da uygulamaları ile ilgili sorumluluk üstlenmez. Bu sitelerin linklerinin eklenmiş olması, NAKLİYEREHBERİM’ ın onların içerdiği öğeleri onayladığı anlamına gelmez ve NAKLİYEREHBERİM ile sözü geçen sitelerin operatörleri arasında herhangi bir ortaklık olduğunu göstermez.
NAKLİYEREHBERİM’ ın navlun değişiminde danışılabilecek veriler üzerinde kontrolü yoktur, bu yüzden onların içeriğinden, güncelliğinden veya kullanıcının bu gibi verileri kullanması sonucu doğrudan ya da dolaylı olarak ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM normal işletme koşulları altında, hizmetin uygun bir şekilde işlemesi ve sürekliliği için bütün özeni gösterir. Büyük bir suiistimalden ya da kasti bir hatadan kaynaklanmıyorsa, NAKLİYEREHBERİM hizmetin tasarım, kurulum ya da kullanımından doğan dolaylı veya doğrudan hasar durumlarından sorumlu tutulamaz. NAKLİYEREHBERİM hizmetin kesilmesi, iletimdeki hatalar, siteye erişimin reddi, teknik karışıklıklar veya eksiklikler, kullanıcının IT sistemindeki aksaklık veya müdahaleler sonucunda oluşan, özellikle de kendi kontrolü dışındaki koşullara bağlı zararlarda sorumluluk kabul etmez.
Hizmeti kullanma şeklinden bütünüyle kullanıcı sorumludur. Bu bağlamda, bu hizmet için kullanacağı donanım ve diğer programların seçiminden, tedarik edilmesinden ve çalıştırılmasından ve bunların uyumluluğundan kullanıcı özellikle sorumludur.
NAKLİYEREHBERİM, büyük bir suiistimal ya da sahtecilik durumu haricinde, kullanıcı adı ve/veya şifrenin kaybından, kötüye kullanılmasından veya üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasından doğacak sonuçlardan sorumlu değildir.

MADDE 7: FİKRİ MÜLKİYET
Site, site hizmetleri, site bileşenleri ile ilişkili fikri mülkiyet hakları yalnızca NAKLİYEREHBERİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. (İstanbul) ‘ne ait dir.
NAKLİYEREHBERİM Tescilli markasıdır.
Veritabanı içeriğinden bilgi indirmeye yalnızca danışma amacıyla izin verilimiştir ve mevcut genel şartlarda belirtilen haklar ve yükümlülüklere uyulmalıdır.
Kullanıcı yalnızca bu siteyi kullanma hakkından yararlanır. Bu hak devredilemez, münhasır değildir ve geçicidir. Kullanıcı ya da NAKLİYEREHBERİM kaydı sildiği anda sona erer.
Önceden yazılı yetki verilmediyse ‘NAKLİYEREHBERİM” teriminin kullanımı kesinlikle yasaktır.


MADDE 8: GİZLİLİĞİN KORUNMASI
Bu sitenin kullanımı, kullanıcılarla ilgili kişisel verilerin, özellikle kayıt sırasında kullanıcının girdiği bilgilerin ve siteye başvururken ve hizmeti kullanırken ortaya çıkan bilgilerin, kişisel verilerin korunması ile ilgili yasalar kapsamında işlenmesini gerektirebilir. Bu tür veriler işleme sokulduğunda, NAKLİYEREHBERİM.COM kanuni yeterliği içinde, bu işlemden sorumlu taraf olarak, kişisel verilerin korunması ile ilgili yürürlükteki yasal hükümlere uyacağını taahhüt eder.
Bu yasal hükümlere dayanarak NAKLİYEREHBERİM.COM, kullanıcılarına kişisel verilerinin; sözleşme kapsamındaki ilişkilerin idaresi, kötüye kullanımın ve sahteciliğin önlenmesi amacıyla ve NAKLİYEREHBERİM COM veya NAKLİYEREHBERİM’ ın bir parçası olduğu grubun sunduğu diğer hizmetlerle bağlantılı istatistiksel ve ticari reklam amaçlarıyla müşteri hizmet çerçevesindeki dosyalarda kaydedildiğini bildirir. Veriler faturalama amacıyla üçüncü şahıs şirketlere iletilebilir.
Yasa çerçevesinde, hizmet kullanıcısı, bu verilerin belirtilen ticari amaçların biri veya diğeri için kullanımına herhangi bir zamanda itiraz edebilir. Aynı şekilde, NAKLİYEREHBERİM COM’ la yazılı olarak temasa geçerek kendi kişisel verilerini görüşme hakkı vardır. Gerektiği durumda, yasanın koyduğu şartlar altında, bu tür verilerin düzeltilmesini ya da silinmesini ya da eksik veya hatalı bilgilerin kullanımına yasak getirilmesini talep edebilir.


MADDE 9: GİZLİLİK
NAKLİYEREHBERİM, kullanıcının siteyi ziyaretleri sırasındaki edinilen detaylı bilgiyi, üçüncü şahısların elde etmesini sağlayacak bilgileri ifşa etmeyeceğini taahhüt eder.


MADDE 10: SÜRE
NAKLİYEREHBERİM tarafından kabul edilen çevrimiçi kaydına dayanarak kullanıcı, Madde 2’de tanımlanan hizmete sınırsız bir süre için abone olur. Taraflar herhangi bir zamanda, haber vermeden, aboneliği sonlandırmayı derhal gerçekleştirebilirler. Gerektiği durumda NAKLİYEREHBERİM kullanıcıyı uygun bir yöntemle bilgilendirecektir (örneğin e-mail veya ekran mesajıyla).


MADDE 11: TARİFELER, ÖDEME YÖNTEMİ VE FATURALAMA
Siteye yapılan kayıtlar ücretsizdir.
Sitede sunulan bazı hizmetlerin kullanımı, Madde 2’de açıklandığı üzere ücrete tabidir. Bu hizmetlerden sadece tarafımızda kredisi bulunan üyeler faydalanabilecektir.
NAKLİYEREHBERİM tarifeleri ve ödeme şartlarını herhangi bir zamanda uyarlama hakkını saklı tutar.
Ödeme kredi kartıyla veya havale yöntemi ile yapılır. Kullanıcı hizmeti kullanmadan önce kendisine tahsis edilen hesabı, kredi kartını kullanarak kredilendirmelidir. Hizmeti, hesabındaki kredilenmiş miktar ölçüsünde kullanabilir. Hizmet kullanıldıkça hesap borçlandırılır. Bu kredi tamamen bittiğinde, kullanıcı hesabını yeniden kredilendirmeden hizmeti tekrar kullanamaz.
Kullanıcı hizmeti seçtiği üyelik paketinde belirtilmiş sure boyunca ödeme yapıldıktan sonar kullanabilir.
Fatura ücretsiz olarak e-mail yolu ile kullanıcıya ulaştırılacak ve kullanıcı dilerse bunu yazdırabilecektir. Kullanıcı isterse veya ülkesinde yürürlükteki yasalar elektronik faturaya izin vermiyorsa, masrafını kendi ödemek koşuluyla, faturanın posta yoluyla kendisine gönderilmesini talep edebilir.


MADDE 12: KANIT
Karşılıklı ilişkileri içinde taraflar, bir anlaşmazlık durumunda adli ya da onun dışındaki prosedürlerde, bu sitede ve/veya kağıda yazdırılmış şekilde yer alan mevcut genel şartların asıl belge gibi kanıt sayılacağını kabul eder.
Kullanıcı, bu sitenin kullanımı çerçevesinde sözleşme ilişkisinin kurulması ve uygulanması için gereken bilgilerin yalnızca elektronik ortamda takas edileceğini kabul eder. NAKLİYEREHBERİM’ ın bilgisayarları site aracılığıyla takas edilen tüm bilgilerin günlük kaydını tutar. Bu günlük kaydın içeriği herhangi bir veri ortamında çoğaltılabilir. Taraflar böyle bir çoğaltmanın esas belgeyle aynı ispat gücüne sahip olduğunu ve bu kaydın kullanıcı tarafından yapılan taleplerin, bunların içeriğinin ve uygulanmasının kanıtını oluşturduğunu, aksini kanıtlamanın kullanıcının sorumluluğunda olduğunu kabul ve tasdik eder. Herhangi bir ihtilaflı işlemden önce ve sonra oluşturulan doğru günlük kayıtlar sistemin doğru işlediğini gösterir.
 

MADDE 13: GÜVENLİK
Güçlü addedilen veri koruma mekanizmalarının kullanımı ve teknolojinin bilinen durumuyla bu site, yürütülen işlemlerin türü doğrultusunda kullanıcıya makul bir güvenlik ve gizlilik sunar. NAKLİYEREHBERİM bu güvenlik ve gizlilik seviyesinin korunmasını elinden geldiği kadar sağlayacaktır.
NAKLİYEREHBERİM.com güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır. NAKLİYEREHBERİM.com 24 saat
Üyelik işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı ve müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu uluslarası bir standarttır. İşlemler sürecine girildiğinde güvenli bir sitede olunduğunu anlamak için dikkat edilmesi gereken iki şey vardır. Biri browserin en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak özel korunan sayfalarda, sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu, güvenli alanı ifade eder. Bu alanda verilen bilgiler şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.
Üye, göndereceği e-postalarda, faxlarda veya mektuplarda asla kredi kartı numaranızı yazmamalıdır. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. NAKLİYEREHBERİM.com, bu yollarla aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda 0 212 607 03 02 numaralı telefondan NAKLİYEREHBERİM.com yetkilileriyle bağlantı kurulabilir.
Üye verilerinin NAKLİYEREHBERİM.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan NAKLİYEREHBERİM.com. sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM.com, hiçbir üyenin davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan –kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa- sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM.com, üyeler arasındaki anlaşmazlıkları takip etme hakkına sahiptir ama buna zorunlu değildir. Üyeler arasındaki iletişim, etkileşim ve ilişkiler, tamamen üyelerin kendi sorumluluğu altındadır. Bir üyenin yayınladığı içerik unsuru, zararlı, hatalı ya da aldatıcı olabilir. Bu durumda diğer üyelerin dikkatli ve sağduyulu davranmaları gerekmektedir. Üyeler arasındaki anlaşmazlıklardan doğan herhangi bir maddi ya da manevi zarardan NAKLİYEREHBERİM.com sorumlu değildir.
NAKLİYEREHBERİM.com, herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.
Üye, bu sözleşmenin ihlali durumunda meydana gelebilecek olan kayıp, iddia ve suçlamalardan doğabilecek olan zararların karşılığında NAKLİYEREHBERİM.com’un, onun şubelerinin, yetkililerinin, temsilcilerinin ve diğer çalışanlarının zararlarını karşılayacağını kabul eder

MADDE 14: İKAMETGAH SEÇİMİ
Kullanıcı bir e-posta adresi verdiğinde, bu adresten kullanıcıya yapılan tüm bildirimlerin geçerli bir biçimde yapıldığı varsayılır. Bu bağlamda, kullanıcı gelen kutusunu düzenli olarak kontrol etmeyi, e-posta adreslerinde herhangi bir değişiklik ya da silinme olduğunda hemen değişiklik yapmayı taahhüt eder.
Kullanıcı, e-posta adresinin NAKLİYEREHBERİM tarafından ticari bültenler göndermek için kullanabileceğini kabul eder.

MADDE 15: ŞARTLARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA
NAKLİYEREHBERİM herhangi bir zamanda mevcut genel şartlarda ve uyarılarda tek taraflı uyarlama yapma hakkını saklı tutar. Yapılan her değişiklik sitede işaretlenecektir. Bu bağlamda, kullanıcı yapılan değişikliklerden haberdar olmak için düzenli olarak şartlara danışmayı taahhüt eder. Taraflar, değişiklikler konusunda tüm kullanıcıları tek tek bilgilendirmesini NAKLİYEREHBERİM’dan talep edilemeyeceğini kabul eder. Bu değişiklikleri kabul etmediği durumda, kullanıcıdan kaydını silmesi istenir. Hizmeti kullanmaya devam etmesi, kullanıcının yeni genel kullanım şartlarını ve/veya uyarıları koşulsuz olarak kabul ettiği anlamına gelir.


MADDE 16: SON HÜKÜMLER
Mevcut genel şartların bentlerinden biri hükmünü kaybederse bu diğer bentleri hiç bir şekilde etkilemeyecektir. Taraflar, yetkili yargı makamlarının ve/veya idari makamların hükümsüz ve/veya uygulanamaz kararı verdiği hükmün yerine ona denk ekonomik etkideki uygun hükmün yer alacağını kabul eder.
Bu sitede gösterilen diğer tüm hükümler, şartlar ve referanslar mevcut genel şartlara tabidir. Bir çelişki durumunda mevcut hükümlerin diğer hükümler karşısında önceliği vardır.
NAKLİYEREHBERİM ve kullanıcı arasındaki sözleşme ilişkisinin tüm konuları, mevcut genel şartlara ve uyarılara tabidir.


Copyright © 2003-2009 Nakliyerehberim Sitesi Ltd

Nakliyerehberim Sitesi markası ve logosu, Nakliyerehberim Sitesi Ltd.nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır.