Anasayfaya Dön // DEMİRYOLU HABERLERİ   1.3.2021 08:20:23         Karakter boyutu : 11 Punto 12 Punto 14 Punto 16 Punto
 
“ERZİNCAN-TRABZON DEMİRYOLU SAÇMA BİR PROJE”
Yorum Yaz      
 
Bir Trabzonlu olarak gerçeği söylediğini ifade eden Saadet Partisi Karadeniz Bölgesi Müfettişi Dursun Ali Düzenli, Karadeniz’e yapılması gereken tren hattının Samsun-Sarp olduğunu aktardı.
Düzenli şöyle konuştu: “Tayyip Bey kendini bu bölgenin çocuğu olarak, Karadenizli olarak söylüyor. Artvin’den Sinop’a kadar da 18 senede en az yüzde 60 oy alıyor. Böyle olduğu halde Karadeniz’e yapması gerekeni yapmıyor. Ben Erbakan Hoca zamanında partinin genel idare kuruluna Tayyip Beyle beraber girdim. 5 sene de Trabzon il başkanlığı yaptım. Okullarımı da birincilikle bitirdim. Bunları beni tanıyın diye söylüyorum. Arkadaşı olarak da Tayip Beye sesleniyorum: Samsun-Sarp’ı yapın.

ERZİNCAN-TRABZON DEĞİL SAMSUN-SARP

Samsun-Sarp Demiryolu Karadeniz’in can damarıdır. Bizim raylı sisteme ihtiyacımız var. Kusura bakmayın Samsun-Sarpın yapılmaması enayi yerine konmaktır. Karadeniz’in birinci yatırımı Samsun-Sarp’tır. Erzincan-Trabzon demiryolu bir şey değildir onu sonra ister yap ister yapma. Samsun-Sarp’ın Çin’e kadar yolu var. Bunu Trabzonlu olarak söylüyorum. Hakiki proje Samsun-Sarp’tır, Erzincan hattı hikayedir, kandırmacadır. Karadeniz milletvekilleri de Samsun-Sarp hattı üzerinde ittifak etmeli. ”

KAYNAK:ORDU OLAY

LOJİPORT
 
       

Haber İle İlgili Yapılan Yorumlar

   

 

WhatsApp ile iletişime geç

+90 850 22 608 22

+90 505 993 91 34

+90 553 798 08 62

 

 Nakliye Terimleri & Bilgileri

Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Üye Olunuz / Bize Ulaşın / Sanal Pos / Hesaplar

 

 

 

DİĞER SİTEMİZ

Nakliyerehberim Group İnc.

© 2002 - 2020 Tasarım by nakliyerehberim.com.tr