Anasayfaya Dön // SEKTOREL TOPLANTİ VE FUARLAR   16.11.2018 07:16:24         Karakter boyutu : 11 Punto 12 Punto 14 Punto 16 Punto
 
UTİKAD LOGITRANS’TA SEKTÖRLE BULUŞUYOR
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Logitrans Fuarı nda sektör paydaşları ile bir araya gelecek. 14-16 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek Logitrans Fuarı nda UTİKAD, 10. Hol 421 numaralı stantta yer alacak.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener in de açılış töreninde konuşmacı olarak yer alacağı ve bu yıl 12 incisi düzenlenen Logitrans Fuarı nda lojistik gündemine dair önemli konu başlıkları uluslararası konuklarla tartışılacak.

UTİKAD bu yıl da 12. kez düzenlenen taşımacılık ve lojistik sektörünün en önemli fuarlarından Logitrans Uluslararası Transport Lojistik İstanbul Fuarı na katılıyor. 14-16 Kasım 2018 arasında İstanbul Fuar Merkezi nde gerçekleşecek Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı nda UTİKAD, 10. Hol 421 numaralı stantta yerini alacak.
UTİKAD, 26 ülkeden 200 e yakın firmanın katıldığı, lojistik ve taşımacılığın tüm katma değer zinciri içindeki ürün ve hizmetlerin sergilendiği Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı nda üyeleriyle buluşacak ve derneğin sektöre yönelik çalışmalarını, sektörel gelişmeleri aktaracak. Stantta, UTİKAD ın lojistik sektörüne yönelik eğitim programlarıyla ve yayımlanan kitaplar da tanıtılacak.

Açılış törenine konuşmacı olarak katılacak UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, 15 Kasım Perşembe günü saat 11.30 da Almanya nın tanınmış lojistik akademisyenlerinden Prof. Dr. Stefan Iskan ın yönetimindeki Tea&Talk canlı röportajına da konuk olacak.

14 Kasım Çarşamba günü Prof. Dr. Stefan Iskan moderatörlüğünde düzenlenen İntermodal Taşımacılık ve Türkiye – Endüstrinin Belirlemesi Gereken Öncelikler paneline UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve FIATA Kıdemli Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin konuşmacı olarak katılırken, 16 Kasım da gerçekleşecek olan 2023 Vizyonuyla Hizmet İhracatında Lojistiğin Yeri – Fırsatlar ve Riskler panelinde UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener ve UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Yusufi konuşmacı olarak yer alacak.

Atlas lar Logitrans ta Sahiplerini Buluyor

Lojistik sektörünün “en”leri, 15 Kasım Perşembe günü saat 11:00 de 9. Salondaki forum alanında düzenlenen tören ile Atlas Ödülleri ne sahip olacak. Bu yıl lojistiğe önemli katkı sağlayan ihracatçıların da ödüllendirileceği yarışmada kurumların yanı sıra sektör profesyonelleri de ödül alacak.
utikad
 
       
Haber İle İlgili Yapılan Yorumlar    
   
 
 
  www.nakliyerehberim.com
www.nakliyerehberim.com.tr
www.naakliye.com
www.nakliyeonline.net
www.yukborsasi.net
www.bostirborsasi.com
www.nakliyerehberi.org
www.yukihale.com
www.bosaracihale.com
www.yukbildir.com
www.bostir.com
www.yukrampasi.com
www.nakliyatambari.com
www.evdenevenakliyeciler.com
www.yurticinakliyeciler.com
www.antrepocular.com
www.lojistikturkey.org
www.karayolunakliye.com
www.havayolunakliye.com
www.denizyolunakliye.com
www.havakurye.com
www.havakargo.com
www.vincciler.com
www.nakliye.tv
www.evdenevenakliyeciler.com
www.frigoarac.com
www.frigodorse.com
www.ihalebildir.com
www.kargocular.com
www.konteynernakliyecileri.com
www.lojistikdunyasi.com
www.konteynertasiyanlar.com
www.konteynernakliyeciler.com
www.logistikturkei.com
www.nakliyearsivi.com
 
www.nakliyeciler.net
www.nakliyehaberleri.com
www.nakliyekorpiti.com 
www.nakliyepaneli.com
www.nakliyepersoneli.com
www.tasimacilik.com
www.yukportal.com
www.navlunborsam.com
www.promosyonlunakliye.com
www.konteynericnakliye.com
www.nakliyebankasi.com