Anasayfaya Dön // YENİ URUN TANİTİM   13.9.2018 09:09:07         Karakter boyutu : 11 Punto 12 Punto 14 Punto 16 Punto
 
YENİ CF VE XF HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER
DAF Transport Efficiency felsefemizden güç alarak DAF CF ve XF i yeniden şekillendirdik ve mükemmellikte çığır açtık. Yeni DAF modelleri, Euro 6 kamyonlarımızın sahip olduğu haklı şöhret temel alınarak üretilmiştir. Sınıfındaki en yüksek güvenilirlik, dayanıklılık ve verimlilik ile benzersiz sürücü konforu gibi, alışkın olduğunuz tüm avantajlar bu yeni modellerle birlikte daha üst seviyelere çıkarıldı.
Sürücülerin hayali
Yeni CF ve XF, DAF kamyonlarının sürücü konforu açısından dünya çapında sahip olduğu haklı şöhret temel alınarak üretilmiştir. Piyasadaki en geniş iç hacme, en iyi ve en büyük yataklara sahip olan bu kamyonlar tamamen yeni, çekici bir görünüm ve his sunar. Yeni CF ve XF: Bir sürücünün sahip olabileceği en iyi kamyon!
DAF The New CF and XF interior features
Son derece konforlu klima kontrolü
Tamamen yeni klima kontrol ünitesi, konfor ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Tek tuşla buz çözme, park halinde havalandırma, zamanlayıcılı park halinde ısıtma, dinlenirken ısıtma ve otomatik hava sirkülasyonu gibi özellikleri vardır ve arka duvardaki kontrol ünitesinden de çalıştırılabilir. Bu da sürücü için maksimum konfor anlamına gelir. Ayrıca yeni sıcaklık ve klima kontrol sistemi son derece verimlidir ve en düşük toplam sahip olma maliyetini sunar.
DAF The New CF and XF interior features
Sürücü çok daha fazla bilgiye ulaşabilir
Sürücüye sunulan bilgilerin kapsamını daha da genişlettik ve etkili bir şekilde harekete geçmeyi daha da kolaylaştırdık. Şık ve anlaşılır gösterge panelinde okumayı daha da kolaylaştırmak için yeni yazı tipleri ve yeni bir stil kullanıldı. Sürücü Bilgi Paneli ayrıca daha fazla bilgi sunarak sürücü konforunu ve verimliliğini artırır. Sürücü performansını daha da artırmak için gösterge panelindeki ayarlar daha mantıksal bir şekilde gruplandırılmıştır ve ekonomik bir sürüş için Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) daha da fazla ipucu sunmaktadır.
DAF The New CF and XF interior features
Sürücü dostu iç aydınlatma
Yenilikçi döner anahtar kumandası ile iç aydınlatma sistemi tamamen yeniden tasarlanmıştır. Kontrol düğmesi kumanda tablosu konsolunun ortasında bulunur, böylece kolayca erişilebilir. Sürücü çeşitli sürüş ve dinlenme koşulları için farklı aydınlatma modlarını seçebilir ve ayrıca ışık ayarlama işlevi de sunulmaktadır. En üst düzeyde kullanım kolaylığı için arka duvarda bir açma kapama düğmesi vardır.
DAF The New CF and XF interior features
Sürücü tarafından yapılandırılabilen anahtarlar
Aracın akıllı elektronik sistemi sayesinde anahtarların konumları sürücü tercihlerine göre bağımsız olarak ayarlanabilir. Bu da sürücü konforunu artırır ve aracın en verimli şekilde kullanılabilmesini sağlar. Bu anahtarlar ayrıca bayilerin ve kasa yapımcılarının ekstra kontrol paneli kullanmadan yeni işlevleri kolayca eklemesine olanak sağlar.
DAF The New CF and XF interior features
Sınıfındaki en iyi kabin özellikleri
Sıcak ve şık kum renkli yeni kumanda tablosu, koltuklar, perdeler, minderler ve yan ve arka duvarlar iç mekana harika bir görünüm kazandırır ve her sürücünün kendini rahat ve evinde hissetmesini sağlar. Yeni Exclusive serisi lüks ve konforda en yüksek standardı sunar. Konyak renkli kumanda tablosu ve kapı panelleri ile şık alüminyum havalandırmaları dikkat çekmektedir. 5 yıldızlı çalışma ve yaşama ortamı.
Kabininizi kişiselleştirin
Yeni kabin için sunulan sayısız döşeme ve seçeneği keşfedin.

Kabin seçeneklerini keşfedin
Koltuk programı
Yeni CF ve XF için sunulan sayısız koltuk seçeneğini keşfedin.

 
       
Haber İle İlgili Yapılan Yorumlar    
   
 
 
  www.nakliyerehberim.com
www.nakliyerehberim.com.tr
www.naakliye.com
www.nakliyeonline.net
www.yukborsasi.net
www.bostirborsasi.com
www.nakliyerehberi.org
www.yukihale.com
www.bosaracihale.com
www.yukbildir.com
www.bostir.com
www.yukrampasi.com
www.nakliyatambari.com
www.evdenevenakliyeciler.com
www.yurticinakliyeciler.com
www.antrepocular.com
www.lojistikturkey.org
www.karayolunakliye.com
www.havayolunakliye.com
www.denizyolunakliye.com
www.havakurye.com
www.havakargo.com
www.vincciler.com
www.nakliye.tv
www.evdenevenakliyeciler.com
www.frigoarac.com
www.frigodorse.com
www.ihalebildir.com
www.kargocular.com
www.konteynernakliyecileri.com
www.lojistikdunyasi.com
www.konteynertasiyanlar.com
www.konteynernakliyeciler.com
www.logistikturkei.com
www.nakliyearsivi.com
 
www.nakliyeciler.net
www.nakliyehaberleri.com
www.nakliyekorpiti.com 
www.nakliyepaneli.com
www.nakliyepersoneli.com
www.tasimacilik.com
www.yukportal.com
www.navlunborsam.com
www.promosyonlunakliye.com
www.konteynericnakliye.com
www.nakliyebankasi.com