Anasayfaya Dön // NAKLİYECİ TANİTİM   8.9.2018 10:23:59         Karakter boyutu : 11 Punto 12 Punto 14 Punto 16 Punto
 
AKBÖRÜ LOJİSTİK VE DEPOLAMA AŞ. SİZİN İÇİN ÖNEMLİ BİR PARTNER OLMAYA DEVAM EDİYOR
Lojistik
Klasik olarak Lojistik ; taşımacılık, gümrükleme ve depolama gibi ardışık faaliyetlerin yürütülmesi olarak tanımlansa da, günümüzde lojistik klasik tanımının sınırlarını fazlası ile aşarak, üretim öncesi, üretim, üretim sonrası, depolama, nakliye, nakliye sonrası depolama, bayi dağıtımı ve bayilerden iade toplanması kavramlarının tamamını barındırır hale gelmiştir.

Kavramı tanımlayan faaliyetlerin gün geçtikçe artması da açıklamanın her gün değişir, derinleşir hale gelmesini sağlamıştır.

Zamanın değişmesi, insanlığın gelişmesi, teknolojinin ilerlemesi ve maliyetlerin artması nedeni ile artık Firmalar, Kurumlar, Hizmet Sağlayıcılar ve Hizmet Talep Edenler de talep ve beklentilerini değiştirmiş, geliştirmişlerdir. Böyle bir durumda da ürünün ya da hizmetin ilk aşamasından alınıp, nihai kullanıcıya sunulması arasında geçen aşamalar bir süreç haline gelmiş ve sürecin kısalığı kadar maliyetin düşüklüğü de doğrudan fiyatı belirler olmuştur. Süreç ve maliyeti doğrudan etkileyen en önemli faktör ise hasarsızlık tır. Süreci kısaltmak adına ürün yada hizmetin kalitesinin azalması, eksilmesi yada hasar oluşması, beklentileri karşılamadığı için son derece önemlidir.

Ticari hayatın ve güncel hayatın her alanında lojistik faaliyetleri görebiliriz. Bu kadar iç içe yaşadığımız bir olgunun yönetiminin de deneyimli ve profesyonel ellerde olması gerekir.

Operasyonlarını titizlikle planlayarak, adım adım gerçekleştiren Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş. hayatın her alanında sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
Depolama
Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., depolama hizmetleri kapsamında serbest depolama, antrepo, katma değerli hizmetler ve otomasyonel çözümler ile hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirebilmektedir. Kullanmakta olduğu WMS (Depo Yönetim Sistemi) yazılımının esnekliği sayesinde barkod kontrollü süreçler ile müşteri beklentileri doğrultusunda FIFO, FEFO, LIFO, Lot Takibi, Seri No Takibi, Üretim Tarihi, Son Kullanma Tarihi kriterlerine göre hizmet vermekte ve müşterilerine 7 / 24 internet tabanlı bilgi sunabilmektedir.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., konusunda uzman, deneyimli ve eğitimli personeli ile ortak kullanımlı depolarında hizmet vermenin yanı sıra ihtiyacınıza özel depolar kurmak ve işletmek üzere de yapılanmıştır.

Bu amaçla Lojistik ve Depolama Yönetimi bünyesine yer alan Planlama ve Analiz ekibimiz, müşteri proseslerinin detaylı incelenmesi, maliyet analizlerinin yapılması ve süreç iyileştirme / geliştirme önerilerinin raporlanması ile sade ve düşük maliyetli depolama ve dağıtım hizmeti sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., yüksek standartları, etkin ve teknoloji ile iç içe depolama yönetimi ile üretim bandından ürünlerinizi alarak tüm depo operasyonlarınızı gerçekleştirebilir.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş. depolarında, 7 / 24 güvenlik, uluslararası standartlara uygun yangın emniyeti ve bütün kaza ve doğal afetlere karşı sigorta uygulamaları mevcuttur.
Nakliye
Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., nihai ürün, hammadde, yarı mamül ve ara mamüllerin komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir. Börü’ nün taşımacılık stratejisi ürünlerinizin istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin, doğru zamanda, doğru müşteriyle paylaşılması üzerine kuruludur. Börü eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosu ile ürünlerin sevkiyatını planlayarak, uygun araç ile güvenli minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., fabrika ve depo çıkışlı tüm Türkiye bayi dağıtımı, depolar arası taşıma, bayi iade alımı, şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma, mikro dağıtım, konteyner taşıma, demiryolu taşıma, kombine taşıma, araç taşıma, limanlardan kuru yük taşıma, rulo ve levha sac taşıma, teminatlı araç lojistiği, akaryakıt (ADR) ve likit gaz lojistiği, damperli araç taşımaları ve sigorta hizmetleri sunmaktadır.

Ak Börü Global Lojistik Depolama Nakliye Dış Ticaret A.Ş., uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkelerine en başarılı şekilde hizmet vermektedir. Gerek seçkin tedarikçi ve acente ağı, gerekse yurt dışı şirketleriyle sektörüne lider olmaya aday bir lojistik hizmet sağlayıcı olan Börü, bu gün komple, intermodal, grupaj ve proje taşımalarında müşterilerine esnek ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
Dış Ticaret
Hızla globalleşen Dünya’ da Dış Ticaret, ülkelerin ekonomilerinde ve büyüme planlarında son derece önemli bir konuma gelmiştir. Dış Ticaretin gerekliliği kadar akışı, uluslararası ve yurt içi kural / kanunlara uygunluğu da çok önemlidir.

Dış Ticaret işlemleriniz, soru ve sorunlarınız için aşağıdaki numaraya tıklayarak hemen bizi arayın…


 
       
Haber İle İlgili Yapılan Yorumlar    
   
 
 
  www.nakliyerehberim.com
www.nakliyerehberim.com.tr
www.naakliye.com
www.nakliyeonline.net
www.yukborsasi.net
www.bostirborsasi.com
www.nakliyerehberi.org
www.yukihale.com
www.bosaracihale.com
www.yukbildir.com
www.bostir.com
www.yukrampasi.com
www.nakliyatambari.com
www.evdenevenakliyeciler.com
www.yurticinakliyeciler.com
www.antrepocular.com
www.lojistikturkey.org
www.karayolunakliye.com
www.havayolunakliye.com
www.denizyolunakliye.com
www.havakurye.com
www.havakargo.com
www.vincciler.com
www.nakliye.tv
www.evdenevenakliyeciler.com
www.frigoarac.com
www.frigodorse.com
www.ihalebildir.com
www.kargocular.com
www.konteynernakliyecileri.com
www.lojistikdunyasi.com
www.konteynertasiyanlar.com
www.konteynernakliyeciler.com
www.logistikturkei.com
www.nakliyearsivi.com
 
www.nakliyeciler.net
www.nakliyehaberleri.com
www.nakliyekorpiti.com 
www.nakliyepaneli.com
www.nakliyepersoneli.com
www.tasimacilik.com
www.yukportal.com
www.navlunborsam.com
www.promosyonlunakliye.com
www.konteynericnakliye.com
www.nakliyebankasi.com