Anasayfaya Dön // ROPORTAJ   8.6.2018 00:13:57         Karakter boyutu : 11 Punto 12 Punto 14 Punto 16 Punto
 
DEPO ADRESİ OSMAN GAZİ MAH. 2626. SOKAK NO:1-3/1 (DEPAŞ ANTREPO ALT KATI ) KIRAÇ / İSTANBUL ADRESİMİZDE FAALİYETLERİMİZE DEVAM ETMEKTEYİZ
Enf Lojistik Aş. ŞİRKET PROFİLİ
Türkiyede Full lojistik bilincini verdiği hizmet ve sunduğu avantajlı koşullarla yaşatmaya çalışan Enf Lojistik Aş. yurt içinde tüm lojistik hizmetlerini harfiyen yerine getiren ENDER KURULUŞLARDAN birisidir.
ENF Lojistik İç ve Dış Tic. A.Ş.
Merkez Adres

Osman Gazi Mah. 2626. Sokak No:1-3/1 (Depaş Antrepo Alt Katı ) Kıraç / İstanbul
Depo Adresi
Osman Gazi Mah. 2626. Sokak No:1-3/1 (Depaş Antrepo Alt Katı ) Kıraç / İstanbul
Telefon
444 5 265 & 7/24 Ulaşım İçin 532 542 00 87 – 532 435 15 56
Telefon: 505 835 87 55
Email:info@enflojistik.com.tr
Enf Lojistik Aş. güçlü sermaye yapısı, 45 öz mal araç filosu, 50 000 m2 gümrüksüz depolama alanı olup İş makineleri ve ( 90 ) uzman personeli ile entegre programları sektöre yön vermeyi ve sektörün Kaptanı olmayı kendine vizyon edinmiştir. Enf Lojistik Aş. bu vizyonun gerektirdiği her türlü yükümlülüklerin fakındadır.Ülkesine.müşterilerine çevreye ve çalışanlarına katma değer üretmesi gerektiğinin bilinciyle hareket etmekBu bilinçle hareket eden Enf Lojistik Aş. Karayolları Taşıma kanunu,na göre sektörün almak ve bulundurmak, zorunda olduğu ( L 1 ) ( R 1 ) ve ( K 3 ) belgesini Türkiye’de ilk alan birkaç kuruluştan birisidir. Ve yine Enf Lojistik Aş. kalitesini belgelemek ve hem ulusal hem de uluslar arası alanda hem kendisini hem Türkiye ‘nin gururu olmak için Kaliteli Yönetim Sistem belgesi için hazırlıklarını,tamamlamış olup ISO9001:2000 belgesini MEYER tarafından almıştır. Ayrıca Enf Lojistik Aş. Standartlara uygunluğunu belgelemek için, ( TSE ) belgesine sahiptir. Enf Lojistik Aş. her zaman teknolojiye ayak uydurmayı ve teknolojiyi kullanmayı benimsemiştir. Enf Lojistik Aş. şunun çok iyi bilincindedir ki teknolojiyi takip etmeyen ve teknolojiye ayak uyduramayan hiçbir kurum yada kuruluş Tam rekabet ortamının olduğu 21.yüzyıl dünyasında ayakta duramaz ve yok olmaya mahkumdur. Enf Lojistik Aş. ‘in en önemli referansı,Türkiye Gazetesi ‘nin bölge bayilerine dağıtımı ve İhlas Pazarlama A.Ş.’nin 81 ildeki mağazalarına ürün depolama ve sevkıyat hizmeti vermektedir. VİZYONUMUZ:Hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde farklılık oluşturup entegre lojistik hizmeti veren kuruluşlar içerisinde olmak. MİSYONUMUZ: Müşterilerimize entegre lojistik hizmeti vererek yük adına daha hızlı,ekonomik ve kaliteli hizmet vermektedir.
Faaliyetine 6 Mart 1978 yılında başlayan Enf Lojistik Aş. ‘in Bugüne kadar sırtından yüz binlerce ton yük geçti.Dağ,dere tepe aştı ama yükünü salimen hedefine ulaştırdı.
Geçen 27 yıllık zaman zarfında her şey gibi Enf Lojistik Aş. ‘te değişti ve gelişti 1 adet bedfort kamyonet ile nakliye faaliyetine başlayan Enf Lojistik Aş. zaman içinde edindiği deneyim ve bilgi birikimini önde gelen firmalara sunmak amacıyla 1 Nisan 2003 yılında yeniden yapılanarak Lojistik sektöründe Hizmet sağlayıcı olarak kendini konumlandırmıştır.

Geçen 27 yıllık zaman zarfında her şey gibi Enf Lojistik Aş.‘te değişti ve gelişti 1 adet berd fort kamyonet ile nakliye faaliyetine başlayan Enf Lojistik Aş. zaman içinde edindiği deneyim ve bilgi birikimini önde gelen firmalara sunmak amacıyla 1 Nisan 2003 yılında yeniden yapılanarak Lojistik sektöründe Hizmet sağlayıcı olarak kendini konumlandırmıştır.2007,yılında Hedefimiz :BURSA İZMİR MANİSA ANKARA ADANA MERSİN GAZİANTEP İlerinde en az 1500 m2 Bölgeler oluşturup Muhtelif firmaların Ekonomik Bir şekilde Entegre LOJİSTİK hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

Abdullah YÜKSEL
Enf Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı : abdullah@enflojistik.com


 
       
Haber İle İlgili Yapılan Yorumlar    
   
 
 
  www.nakliyerehberim.com
www.nakliyerehberim.com.tr
www.naakliye.com
www.nakliyeonline.net
www.yukborsasi.net
www.bostirborsasi.com
www.nakliyerehberi.org
www.yukihale.com
www.bosaracihale.com
www.yukbildir.com
www.bostir.com
www.yukrampasi.com
www.nakliyatambari.com
www.evdenevenakliyeciler.com
www.yurticinakliyeciler.com
www.antrepocular.com
www.lojistikturkey.org
www.karayolunakliye.com
www.havayolunakliye.com
www.denizyolunakliye.com
www.havakurye.com
www.havakargo.com
www.vincciler.com
www.nakliye.tv
www.evdenevenakliyeciler.com
www.frigoarac.com
www.frigodorse.com
www.ihalebildir.com
www.kargocular.com
www.konteynernakliyecileri.com
www.lojistikdunyasi.com
www.konteynertasiyanlar.com
www.konteynernakliyeciler.com
www.logistikturkei.com
www.nakliyearsivi.com
 
www.nakliyeciler.net
www.nakliyehaberleri.com
www.nakliyekorpiti.com 
www.nakliyepaneli.com
www.nakliyepersoneli.com
www.tasimacilik.com
www.yukportal.com
www.navlunborsam.com
www.promosyonlunakliye.com
www.konteynericnakliye.com
www.nakliyebankasi.com