Parlag Logisric olarak Nakliye çözümlerimiz içerisinde Grupaj ve Komple Nakliye , Ağır Yük Nakliye , Konteyner Nakliye , Proje Taşımacılık, Gümrük İşlemleri , Lojistik Dağıtım olarak sayabiliriz.. .
Giriş

Kısaca Hakkımızda

Parlag Lojistik Firmasının Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Teknolojiye ve insana yaptığı yatırımlarla nakliye sektöründe öncü firma olmayı başaran Parlag Logistic Uluslar arası Taşımacılık Ltd. Şti. hem Türkiye’de hem de Dünya çapında önemli çalışmalar yapmıştır. Depo ve antrepo hizmetlerini en hızlı bir şekilde sunarak sizlere kusursuz bir hizmet sağlayan firma deneyimli uzman kişilerle birlikte çalışmaktadır.

Orta Doğu, Balkan ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri ile uzun vadeli çalışmalarını sürdüren firma kara, hava ve deniz taşımacılığı yapmaktadır. Hakkımızda Parlag Logistic müşterilerine komple nakliye hizmeti sunan Kara, hava ve deniz taşımacılığı konusunda sektöründe uzman ve öncü bir firmadır. Proje ve ağır yük taşımacılığı, depolama, hava, demir, kara yolu taşımacılığı yapan firma ayrıca liman hizmeti ve lojistik destek de sağlamaktadır. .

Kısaca

Hizmetler

İran-Türkiye Komple Parsiyel Taşımacılık. İran /Türkiye -Afganistan Komple Parsiyel Taşımacılık. İran /Türkiye -Bulgaristan Komple Parsiyel Taşımacılık. İran /Türkiye -Türkmenistan Komple Parsiyel Taşımacılık
Ana Hatlarımız

Çalışılan Ülkeler