JSOFT
Sancaktepe, İstanbul
+90 216 574 32 57
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

25 YILDIR KESİNTİSİZ HİZMET!

KAZAKİSTAN KIRGIZISTAN VE ORTA ASYA ÜLKELERİNE
KOMPLE VE PARSİYEL SERVİSLERİMİZ VARDIR

Kurumsal

Sitemize Hoşgeldiniz.

İREM ULUSLARARASI NAKLİYAT GÜMRÜKLEME VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.; TÜRKİ CUMHURİYETLERİ, RUSYA HATTI, ORTADOĞU VE BALKAN ÜLKELERİ ARASINDA LOJİSTİK HİZMET VERMEK AMACIYLA, 1997 YILINDA %100 TÜRK SERMAYELİ OLARAK KURULMUŞTUR. İREM ULUSLAR ARASI NAKLİYAT GÜMRÜKLEME VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ İTHALAT VE İHRACAT KONULARINDA KARA, HAVA VE DENİZ YOLU İLE KOMPLE VE PARSİYEL SERVİS İLE TAŞIMA İŞLERİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. DOOR TO DOOR ÇALIŞMA PRENSİBİNİ BENİMSEYEN FİRMAMIZ, MÜŞTERİLERİMİZİN MÜŞTERİLERİNE DEĞİN HİZMET VERMEK AMACIYLA ULUSLAR ARASI NAKLİYE, GÜMRÜKLEME, DEPOLAMA HİZMETLERİNİ VERMEKTEDİR.

ÖZMAL ARAÇ FİLOSU

25 adet 2009 ile 2018 model özmal cekiçilerimiz ve kayar perdeli düz tenteli dorselerimiz mevcuttur. Ayrıca bünyemizde kiralık araçlarda yetki belgemize kayıtlıdır.

YETKİ BELGELERİMİZ

Ulaştırma bakanlığı tarafından bellı kapasite ve belli sureler kapsamında dahilinde verilen C2 Yetki Belgesi (Uluslararası ve Yurtiçi Eşya Taşımacılığı)Sahibiz.

ÜYELİKLERİMİZ

Firmamız İTO (İstanbul Ticaret Odası), UTİKAD (Uluslararası Taş. ve Lojistik Hizmet Üretenler Derneği), FİATA (International Fedetaton of Freight Forwarders Associations) Üyesidir.

ÇALIŞMA ŞEKILLERIMIZ

Bizim için önemli olan prensipler dahilinde kaliteli hizmet sunmaktır.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İstanbul Sancaktepe'de kurulu tesislerimizle, depolama hizmetlei sağlamaktayız. Bu kapsamda...

Detay

KOMPLE TAŞIMACILIK

Kazakistan,Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Afganistan ve Rusya başta...

Detay

PARSİYEL TAŞIMACILIK

DOOR TO DOOR çalışma prensibini benimseyen firmamız, müşterilerimize parsiyel dağıtım hizmeti vermek amacıyla;

Detay

HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZ

Müşterilerimize hizmet vermek amacıyla Uluslararası Nakliye Gümrükleme Depolama hizmetleri vermekteyiz.

JSOFT

Uluslararası Nakliye Hizmetleri

Kazakistan,Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Afganistan ve Rusya başta olmak üzere Türkiye'den tüm dünya ülkelerine tüm dünya ülkelerinden Türkiye'ye yapılan ithalat ihracat ve transit taşımacılığı ile İrem International Transport her zaman size hızlı ve güvenli nakliyat garantisi sunuyor. .

Detay
JSOFT

Yurtiçi Nakliye Hizmetleri

Kamyon taşımacılığı hizmetimiz, müşterilerimize istedikleri zaman şehir genelinde veya ülke genelinde yasal yükü taşıma esnekliği ve güvenilirliği sağlama ilkesine dayanmaktadır. Şirket içi deneyimli şoför ekibimiz Müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamaya ve lojistik alanında bize destek olan on yılların tecrübesiyle, yükünüzü taşırken göz ardı ettiğimiz hiçbir şey olmadığına inanıyoruz. Yüklemeden boşaltma yerine varıştan başlayarak, taşıma sırasında güvenlik açısından en yüksek standartları koruyarak hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz

Detay
JSOFT
JSOFT

Gümrükleme Hizmetleri

Türkiye’nin neredeyse bütün gümrüklerinde ihtiyacınız olan gümrük hizmetini verebiliriz, bu konuda en sık yaşanan sıkıntı ziyaretçilerimizin bir gümrük müşavirine danışmadan işlemlerini belirli bir aşamaya getirmeleri ve bu süreçte telafisi zor bazı hatalar yapmaları oluyor. Gümrük müşavirlik hizmetleri kapsamında “danışma”nın mutlaka dış ticaret işlemlerinize başlamadan önce (herhangi bir ödeme yapılmadan, ürünlerin nakliyesini organize edilmeden, ilgili belgeler düzenlenmeden ve benzeri) yapılmasını şiddetle öneriyoruz.

Detay

REFERANSLARIMIZ

JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT
JSOFT

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİMİZ

Müşteriler ne diyor?

Onları her zaman son derece profesyonel ve güvenilir bulduk ve müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet sunmamıza yardımcı olduk. İrem Transport, bizim için değerli bir tedarikçi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

İrem Transport ile uzun yıllardır iş yapıyoruz ve en çok sevdiğim şey İrem Transport'un kadrosu. Ne zaman oranlar alsam, sevkıyattan bir yük talep etsem veya satışla uğraşırsam, herkes her zaman kibar ve ihtiyaçlarımıza cevap verir

1990'ların başlarında ilk yüküm İrem Transport ile yapıldı. Benim için yaptıkları iş nedeniyle İrem Transport ile çalışmaya devam ettim! Kazakistan acentası, sunabilecekleri en iyi navlun ile sürekli olarak beni sarmaya devam etmeyi taahhüt etti. İrem Transport ortaklığımla devam eden başarıları dört gözle bekliyorum.

Taşıma Yollarımız

İrem Transport İthalat ve İhracat konularında kara, hava ve deniz yolu ile komple ve parsiyel servis ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

KARAYOLU TAŞIMA

İrem Transport Ulaştırma Bakanlığı C2 Yetki Belgesi ile İthalat ve İhracat konularında karayolu ile komple ve parsiyel servis ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

DENİZYOLU TAŞIMA

İrem Transport FİATA uyesi olarak İthalat ve İhracat konularında deniz yolu ile komple ve parsiyel servis ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

HAVAYOLU TAŞIMA

İrem Transport FİATA uyesi olarak İthalat ve İhracat konularında hava yolu ile komple ve parsiyel servis ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

5500+

MEMNUN MÜŞTERİ

25+

ÖZMAL ARAÇ

10+

ULKEDE OFİS

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

Uzun yıllardır çalıştığımız ve tecrübe kazandığımız ülkeler ve çalışma şekilleri

Vizyon Misyon ve Değerlerimiz

Daima en iyisi en yenisi ve en teknolojik olana ulaşmak için ne gerekiyorsa yaptık ve her zaman yaparız.

Vizyonumuz

İrem Transport, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir. Biliyoruz ki, inanarak çalışırsak, aşamayacağımız hiçbir engel yok.

Misyonumuz

İrem Transport, lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür. Gücümüze güç katan ileri teknolojimizi, müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışımızla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

İrem Transport Ailesi olarak , Asıl sermayemiz olan çalışanlarımızın eğitim ve gelişiminin sürekliliğini sağlamak. Sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiklerimizi belirlenen zamanda yerine getirmek. Bizim için insan her şeyden önce gelir. Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapıtaşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz..

YETKİ BELGELERİMİZ

Sahip oldugumuz Yetki Belgelerimiz

C2 Yetki belgesi

C2 Yetki belgesi uluslararası ve yurt içi ticari amaçla eşya taşımacılığı yapacak olan gerçek ve tüzel kişilere verilen bir belge türüdür. Bu belgeyi alabilmek için şahıslarda ve şirketlerde aynı şartların sağlanması istenmektedir. Bunun yanı sıra belgeye kaydedilecek araçların ticari olması gerekmektedir..

Fiata Yetki Belgesi

FIATA, hükümet dışı teşkilat statüsüne sahip olup 150 ülkede yaklaşık 40,000 yük komisyoncusu ve lojistik firmasını temsil etmektedir. FIATA, BM Ekonomik ve Sosyal Konsey’de istişari statüye sahiptir.

K1 yetki belgesi

K1 yetki belgesi sahip olduğu taşıtla yurt içinde nakliye faaliyeti yapan gerçek veya tüzel kişilerin alması gerekli olan belgelerdir. Faaliyet gereği K1 yetki belgesine eklenecek olan tüm araçların kullanım amacı bilgisi ‘ticari yük nakli’ olmalıdır.

Nakliyerehberim Acenta

2002 Den beri Türkiye'nin ilk nakliye sitesi olan www.nakliyerehbeim.com.tr sitesinin %100 güvenli ve gerçek nakliye kuruluşlarına verdiği Kazakistan acenta sertifikasına sahibiz.

HIZLI SERVİS UYGUN NAVLUN

Kaliteli Hizmmete ve teknolojiyi kullanmada Bizimle hiç bir kimse yarışamaz.

JSOFT